Zoeken
  • Spin Echo

Interclub Teams 2021 bekend

Bijgewerkt: 6 dagen geleden

VOLWASSENEN


DAMES

Zaterdag 14 uur Dames 6 (26-60 punten)

Kapitein Barbara Vanderstock

Jana Ostyn, Severine Mahy, Karolien De Godt, Lien Vandenhoeke, Sylvia Vereecken, Anne Allegaert, Anne Cornelis, Barbara Vanderstock

Zaterdag 14 uur Dames 6 (26-60 punten)

Kapitein Ann-Charlotte van Binst

Ann-Charlotte Van Binst, Trui De Waele, Eveline Moerman, Celine Pieters, Sofie Mestach, Nathalie Gabriels

Zaterdag 14 uur Dames 7 (12-25 punten)

Kapitein Katrien van Cauwenberge

Anke Gutschoven, Vanessa Wante, Katrien Van Cauwenberge, Lisa Lelie, Iris Ravyt, Eveline Goossens

Dinsdag 14 uur DD 50-3 (12-40 punten)

Kapitein Anne Allegaert

geen najaar interclub

Anne Allegaert, Ann Cornelis, Joke Ryckebusch, Lena Coppens, Carine Dierick, Marleen Declercq, Chris De Buck,Catherine Oppeel en Hilde Dierckx

HEREN

Zaterdag 14 uur Heren H35-4 (36-75)

Kapitein Alain van Binst

Alain Van Binst, Richard Darras, Kurt Schamp, Peter De Vos, Claude Chevalier, Geoffrey Fiems

Zaterdag 14 uur Heren 45-4 (36-75)

Kapitein Marc van Caeneghem

Marc Van Caeneghem, Bart Vandenbossche, Franky Van Cauwenberghe, Philippe D’Hondt, Johan Lambert, Geoffrey Fiems, Jan Lenoir en André Delaporte

Zondag 10 uur Heren 2 (201-270 punten)

Kapitein Sebastien Chevalier

Wibo Van Poeck, Alexander De Seranno, Sébastien Chevalier, Bert Van Cauwenberghe

Zondag 10 uur Heren 4 (96-140 punten)

Kapitein Bart van den Bossche

Franky Van Cauwenberghe , Jens Van Caeneghem , Thomas Van Parijs, Alex Bevernaege, Thomas Decatelle, Bart Van Den Bossche

Zondag 10 uur Heren 4 (96-140 punten)

Kapitein Jeroen De Bruyne

Jeroen de Bruyne, Sieben de Roeck, Vincent Lefevere, Franciscus Kerkhof, Peter Praet, Pieter Bracke, Ralph Timmermans

Zondag 13 uur Heren 5 (61-95 punten)

Kapitein Frederik de Raedt

Pieter van Leirberghe, Pieter Detombe, Jan Vanmarsnille, Frederik De Raedt, Kristof Wildro, Tim Cuvelier, Bart Berghmans

Zondag 13 uur Heren 6 (26-60 punten)

Kapitein Luc Vercruyssen

Benjamin Bracke, Luc Vercruyssen, Steven Vancoetsem, Tom Lybeer, Joran Duquenoy ,Nico Fernandez Alonso, Ryan Forrest, Tom Mélange

GEMENGD DUBBEL

Donderdag 14 uur DG 3 (12-40 punten)

Kapitein Philippe D'Hondt

Anne Allegaert, Joke Ryckebusch, An Cornelis, Carine Dierick en Lena Coppens, Marc Vancaeneghem, André Delaporte, Roland Counye, Philippe D'Hondt



JEUGD


U9 AFDELING 3

Juan Rodriguez, Jack Braet

U13 AFDELING 3&4

Lex Mol , Henri Thybergin , Linus Bossuyt, Stan De Bleick, Warre Vereecken

U17 AFDELING 3

Colin Carette, Quinten Van Hecke, Marthe Defacq, Ona Ooms, Manon de Waele


25 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
 

©2020 by TC De Pinte - Polderbos 3 - 9840 De Pinte - Oost-Vlaanderen - Belgium - tcdp@tcdp.be